Obavijesti 28.05.2023.

RASPORED BOGOSLUŽJA – GODINA A

NEDJELJA, 28. SVIBNJA – PEDESETNICA – DUHOVI

Sv. Misa u crkvi Velike Gospe u 8:00 i u 10:30 sati.

Večernja sv. Misa u crkvi Svetoga Roka u 19:00 sati.

 

PONEDJELJAK, 29. SVIBNJA – Marija Majka Crkve

Sv. Misa u crkvi sv. Roka u 19:00 sati. (zajedničke nakane)  

 

UTORAK,  30. SVIBNJA – Dan državnosti

Sv. Misa u crkvi sv. Roka u 19:00 sati.

 

SRIJEDA, 31. SVIBNJA – Pohod BDM Elizabeti

Sv. Misa u crkvi Velike Gospe u 19:00 sati.   

 

ČETVRTAK, 1. LIPNJA

Sv. Misa u crkvi Velike Gospe u 8:00 sati.

 

PETAK, 2. LIPNJA – Prvi petak

Prije Mise ispovijed.

Sv. Misa u crkvi Velike Gospe u 19:00 sati.

 

SUBOTA, 3. LIPNJA

Sv. Misa u crkvi sv. Roka u 8:00 sati.

 

NEDJELJA, 4. LIPNJA – PRESVETO TROJSTVO

Sv. Misa u crkvi Velike Gospe u 8:00 sati.

Otvor rake sv. Šime za našu župu u 10:00 sati. (sv. Misa u Zadru!)

Molitva za pokojne na Starome groblju u 18:30 sati.  

Večernja sv. Misa u crkvi Svetoga Roka u 19:00 sati.

 

 

 

 

 

ŽENIDBENE NAPOVIJEDI

Josip Šimunić, rođen 1994. u Zadru od oca Mladena i majke Jagode r. Rašo i Monika Fuzul, rođena 1997, od oca Marina i majke Danijele r. Golubović, oboje iz naše župe. Vjenčat će se u našoj župi 2. lipnja.

FOTOGRAFIJE KRIZMANIKA

Fotografije od krizme mogu se podići u sakristiji prije ili poslije sv. Mise.

KRUNICA SRCA ISUSOVA

Tijekom mjeseca lipnja svaki dan 20 minuta prije Mise moli se Zlatna krunica na čast Srca Isusova.

RADOVI

Nabavljeni su novi ormari u sakristiji i postavljeni novi cilindri sa ključevima za bolju organizaciju i sigurnost. Razmješteni su znakovi obavijesti za crkveni parking. Molimo sve da se koristi parking i da se automobili ne ostavljaju ispred vrata dvorišta ili uz cestu, ako ima mjesta na parkingu zbog sigurnosti u prometu.

ZAVRŠETAK SLUŽBE ŽUPNOG UPRAVITELJA

Odlukom mons. Milana Zgrablića, zadarskog nadbiskupa, s 31. svibnja završava služba župnog upravitelja don Ante Dražine. Nakon poboljšanja zdravstvenog stanja, don Zdenko u potpunosti nastavlja vršiti svoju službu župnika.

ZAHVALA ŽUPNOG UPRAVITELJA

Od srca hvala svim župljanima na odličnoj suradnji i odazivu u pastoralnim aktivnostima u posljednja četiri mjeseca. Posebno hvala Antoniju Sekuli, časnim sestrama, ministrantima, zborovima i volonterima koji su se rado odazivali i tako olakšali moju službu. Veliko hvala don Zdenku na razumijevanju i dobroj komunikaciji. Neka Gospodin svima uzvrati stostruko svojim blagoslovom. Ukoliko sam nekoga sablaznio ili uvrijedio, molim oprost. Svi ćete mi ostati u lijepoj uspomeni.

don Ante Dražina

Similar Posts

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)