Susret ministranata u Nadbiskupskom sjemeništu “Zmajević”

Od petka 17. do subote 18. ožujka održan je susret ministranata u Nadbiskupskom sjemeništu “Zmajević”. Na susretu su sudjelovali ministranti iz 4 župe: Bibinje, Plovanija, Vrana i župa sv. Ivana ev. iz Mostara (BiH). Od njih dvadeset i jednoga, osam je ministranata iz naše župe. Nakon redovitog križnog puta i sv. Mise u Bibinjama ministranti su se uputili u sjemenište. Uz razne aktinosti koje su ih tamo dočekale, najvažnije su one vezane za upoznavanje sjemeništa, natjecanje u kvizovima, u kojima su naši ministranti osvojili prvo mjesto. Tu su još nogometno natjecanje, razne sportske aktivnosti, sv. Misa, križni put na igralištu sjemeništa i naravno zajednička druženja. Rektor sjemeništa don Ante Dražina uručio je na kraju natjecanja medalje najboljim ekipama, a svima uspomene na ovaj susret.

 

1

Image 1 of 13

 

 

 

 

 

 

 

 

Similar Posts

One Comment

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)